Записатися ➜

Рихтовка

Color Dreams > Послуги > Рихтовка

Рихтування авто на роботі

Рихтування авто на роботі - якісна та точна рихтовка вашого авто. Відновлення правильної геометрії на СТО Colour Dreams у Вінниці

Відновлення геометрії кузова

Стапель для кузовного ремонту на СТО Colour Dream у Вінниці

Стапель дозволяє виправляти пошкодження кузова автомобіля навіть після дуже серйозних ДТП. Деталі кузова витягуються в потрібних напрямках із зусиллям в 10-12 тонн, при цьому структура металу не порушується.
Наше обладнання дозволяє моделювати удар в зворотному напрямку, вражаючи результатами: навіть не підлягаючі, на перший погляд, відновленню "гармошки" після складних технологічних розрахунків і вивіреного алгоритму роботи стапеля набувають первозданні форми.

Відновлення геометрії кузова

Якщо автомобіль був сильно пошкоджений в результаті аварії або падіння з висоти- потрібно відновлення геометрії кузова. Для такого складного кузовного ремонту автомобіль встановлюється на стапель для усунення перекосів і відновлення "геометрії кузова" згідно заводських креслень і міток.

Наслідком порушення геометрії кузова є:

Витяжка ланжеронів

Лонжерони це силові структурні елементи кузова автомобіля. Вони розташовані у передній та задній частинах кузова. Структурні силові конструкції повинні виправлятися у першу чергу при виправленні деформації кузова.
На СТО Colour Dreams діагностуємо порушення та робимо витяжку ленжеронів.
Записуйтесь на консультацію або телефонуйте.

Заміна четверті авто

Заміна чверті ĸyзoвa aвтoмoбоміля. Шукаєте СТО де якісно зроблять заміну чверті ĸyзoвa? Телефонуйте або пpиїжджайте до нрас у сервісний центр Безкоштовно прокрнсультуємо та підберемо запчастини. Такий вид ремонту є найбільш складним з технічної точки зору, тому заміну передньої чи задньої чверті ĸyзoвa авто роблять у виняткових випадках, пpи наявності серйозних пошкоджень, отриманих у peзyльтaті ДTΠ. Нажаль, відновити гeoмeтpію та міцність, цілісність металу після знaчних yдapів вдається нe завжди, а саме у тaĸиx cитyaціяx на допомогу приходять ĸyзoвні пaнeлі з aнaлoгічниx aвтoмoбілeй-дoнopів.

Заміна криш

Зaмінa даху а вто відноситься до складного кузовногоpeмoнтy. Дах з підсилювачами — частина несучої конструкції кузова, на нього діють значні навантаження пpи русі. Будь-яка помилка у монтажу призводить до порушення геометрії, викликає перерозподіл навантаження, може стати пpичинoю дeфopмaції дверних отворів з такими наслідками, як биті вікна, погане відкривання/закривання дверей та інші. Pобoтa тaĸoгo рівня повинна виконуватися лише досвідченим ĸвaліфікoвaним майстром. Πpи цьому зaмінa повинна пpoвoдитиcя з жорсткою фіĸcaцією ĸyзoвa, що можливо тільĸи пpи встановленні авто нa cтaпeль. У протилежному випадку домогтися пpaвильнoї гeoмeтpії бyдe пpoблeмaтичнo. Саме тому заміна даху авто повинна виконуватись лише на СТО.

Розбірка збірка авто

Розбірка та збірка автомобіля це технічно складний процес що вимагає сучасного обладнання та досвідчених фахівців. Якісна збірка це гарантія правильно працюючого автомобіля. Сучасні марки автомобілів мають особливості в конструкції і тому вимагають від механіка знання всіх тонкощів при роботі. Саме тому слід звернутися в сервіс Colour Dreams. Нашій команді можна довірити складний ремонт. Ми розберемо і зберемо автомобіль згідно заводським стандартам.

Рихтування спотером

Автомайстри знають, що незамінним інструментом в ремонті кузова автомобіля є споттер. За допомогою цього апарату можна вирівняти вм'ятини в важкодоступних місцях завдяки технології точкового зварювання.

Застосування при рихтування

Споттер є дуже корисним інструментом для рихтування автомобіля, оскільки цей апарат дозволяє зробити акуратне зварювання будь-яких деталей. До того ж, при його застосуванні не потрібно знімати обшивку або інші деталі, що значно спрощує процес роботи.

Переваги рихтування зі споттером

Заміна скла у авто

Автомобільне скло потребує заміни не тільки тоді, коли воно вже розбите. Навіть найякісніше скло з часом втрачає прозорість, на ньому з'являються сліди від «двірників» і, як результат, відблиски. Через дорожнього пилу, вітру, бруду, дощу і снігу на автоскла виникають рельєфні дефекти, здатні спотворити водієві видимість і спровокувати аварію.

Наші співробітники - справжні кваліфіковані професіонали.
Ми використовуємо найкраще обладнання і сертифіковані запчастини оригінальної якості.
Рівень обслуговування - це те, чим ми пишаємося!

Компанія Colour Dreams пропонує послуги по заміні автомобільного скла.

Ремонт пластмаси

Сучасні методи і технології дозволяють не тільки повернути первісний вигляд деталей, але і посилити їх, щоб зробити їх більш стійкими і попередити нові пошкодження.
Зварювання пластику, нарощування пластику, ремонт кріплень бампера, накладок, ремонт корпусу дзеркала заднього виду, ремонт накладки порога, ремонт бампера.

Зварювання авто

Зварювання при ремонті автомобіля, це невід'ємна частина автомобільного ремонту. Майстри на СТО Colour Dreams мають високу кваліфікацію, завжди запропонують кращий спосіб вирішення проблеми з авто та виконають все якісно та у строк.

Встигніть записатися

    Scroll Up