Записатися ➜

Полірування

Color Dreams > Послуги > Полірування

Полірування автомобіля

Полірування авто у Вінниці - одна з ключових послуг нашого СТО Colour Dreams. Ми видаляємо подряпини і плями з кузова, відновлюючи ЛКП вашого авто до стану нового автомобіля. Також полірування машини є необхідною умовою при нанесенні нанокерамічного захисту на кузов, оскільки навіть на нових авто є дрібні подряпини.

Наша компанія спеціалізується на професійному догляді, тому ми знаємо як повернути вашому авто глибокий насичений колір і первісний блиск, тим самим продовжуючи термін його служби.

Розрізняють декілька варіантів полірування кузова автомобіля:

Роботи проводяться в чистому, сухому, добре вентильованому і максимально освітленому приміщенні.

Також існують і деякі відмінності в техніці полірування автомобіля залежно від його марки, оскільки європейські автомобілі мають більш тверде ЛКП (BMW, Skoda, Audi), а азіатські - м'яке (Toyota, Mazda, KIA).

Для уточнення будь-яких питань та вартості роботи завжди можна звернутися до наших менеджерів.

Як зберегти вид авто після полірування

На жаль, відколи, тріщини і подряпини є невід'ємною частиною життя транспорту в мегаполісі. Тому повторної появи подряпин і дефектів не уникнути, якщо не закріпити отриманий результат.

Ми пропонуємо і рекомендуємо використовувати для таких цілей нанокерамічне покриття. Воно дозволить збільшити твердість ЛКП, захистити від агресивного середовища, отримати глибокий колір і максимум блиску.

Також запорукою високого результату є якісна підготовка і дотримання технології. І ось як ми це робимо:

Полірування фар​

Навіщо потрібно полірування фар?

Практично кожен автомобіліст намагається підтримувати безпеку на дорозі. Допомагають йому в цьому фари, які висвітлюють смугу. Від їх функціонування залежить безпека як водія, так і всіх пасажирів, і учасників дорожнього руху, включаючи інші транспортні засоби, а також пішоходів. Особливо їх справність перевіряється під час негоди. Якщо ваші фари погано світять і вам потрібно вдивлятися, то вам потрібне полірування фар.

Можливе як легке полірування (усунення дрібних подряпин і каламутності фар), так і глибока абразивна поліровка з усуненням відколів і глибоких подряпин.

Захисне полірування авто

Майже всі власники нових автомобілів вважають, що їх авто не вимагає догляду, але це не зовсім так. Зіпсувати зовнішній вигляд досить просто, а відновити його набагато складніше. Легше, логічніше і, в кінцевому підсумку, дешевше захищати лакофарбове покриття (ЛКП) автомобіля з самого початку, поки він ще новий. Як? Є перевірений засіб - захисна поліровка. Вона полягає в нанесенні на ЛКП спеціальних складів, що захищають шар фарби і лаку від пилу і вологи, а також дрібних подряпин, що з'являються від найдрібніших крупинок піску на трасі і змушують згодом тьмяніти навіть найяскравішу фарбу.

Захисна поліровка дозволяє зберегти блискучий вигляд вашого нового автомобіля на багато років. Для цього застосовують спеціалізовані захисні склади: поліролі, керамічні покриття, «рідке скло» і безліч інших різних видів покриттів, з різними властивостями і призначенням.

Захисна поліровка допомагає захистити ЛКП, але повністю вберегти лак і фарбу від тріщин і подряпин вона, все ж, не в змозі. Рано чи пізно доведеться замовляти відновлювальне полірування кузова. Але навіть в цьому випадку ефект від захисних поліровок обов'язково буде помітний - в процесі відновлювальної поліровки пошкоджений шар ЛКП, що підлягає видаленню, буде тонше, а ефект від полірування буде набагато більш помітний.

Якщо ви хочете, щоб ваш автомобіль завжди виглядав як новий, необхідно періодично робити захисну поліровку, і, в міру необхідності, відновлювальну.

Полірування повне

Ця послуга виконується для відновлення блиску, з яким авто вийшло з заводських воріт. Сучасні автомобілі покривають шаром лаку завтовшки 60 - 150 мікрон. Полірування поверхні необхідна для механічного видалення пошкодженого шару лаку. За допомогою спеціальних матеріалів, інструменту та пристосувань знімаються верхні 2 - 5 мікрон (не більше 3% товщини). Така полірування авто позбавляє поверхню кузова від мікро-подряпин, задирок, сколів та інших пошкоджень, отриманих в процесі користування.

Зверніть увагу: тільки професіонал може відновлювати блиск Вашого авто не менше, ніж 10 разів! Уникайте безвідповідальних і некваліфікованих працівників, інакше лакофарбове покриття буде знято на третину, а то й наполовину за 1 раз!

В процесі експлуатації на поверхню кузова впливають різноманітні навантаження: щітки та хімічні речовини в автомийці; недбале користування поліролями; абразиви (гравій і пісок), суха трава, гілки, птахи і комахи під час їзди і парковки, а також смолисті речовини (дорожній бітум);тощо. Цілком закономірно, що полірування кузова необхідне Вашому авто раз на рік, а то й частіше.

Полірування часткове

Полірування автомобіля - єдиний спосіб прибрати подряпини, відновити глянець і глибину кольору вашого автомобіля. Правильна відновна поліровка автомобіля залежить від безлічі факторів: досвід і кваліфікація майстра, використання в роботі тільки кращих матеріалів, наявності різного типу полірувальних машин і правильно обладнаного робочого місця. Досягти правильного і максимально ефектного результату можна тільки при дотриманні всього технологічного процесу:

Для того щоб дізнатись про часткове полірування авто на СТО Colour Dreams, звертайтесь за телефоном чи заповніть форму.

Встигніть записатися

    Scroll Up