Записатися ➜

Фарбування

Color Dreams > Послуги > Фарбування

Фарбування та відновлення бамперів

Пошкодження бампера не тільки псує зовнішній вигляд вашого транспортного засобу, але і значно знижує його оцінну вартість. Замість витрати грошей на покупку бампера, ви можете без особливого клопоту відновити первісний вигляд даної кузовний частини авто на СТО Color Dreams. Досвід роботи наших фахівців дозволять відреставрувати бампер за короткий час і надати йому вигляд не гірше нового, що дозволить Вам заощадити час і гроші.
При ремонті бампера ми ретельно виправляємо такі проблеми як:

У разі розриву або тріщини бампера, він демонтується. У зонах розриву все бампера армуються зсередини металевою сіткою, а зовні зварюються молекулярної зварюванням за допомогою нагрівального апарату і пластикового електрода, відповідного по маркуванню пластика. На сьогоднішній день, у виробництві автомобілів використовується більше 30 видів пластику.
Після цього відбувається відновлення геометрії бампера, він грунтується, фарбується (локально або повністю), покривається лаком, полірується і монтується на автомобіль. Ваша машина набуває колишній вигляд, Пластикові накладки на пороги і двері, розширювачі арок дверей, спойлера, так званий «обвіс машини», відновлюються таким же способом армування і молекулярної зварювання.
Після того як зазначені роботи проведені, фахівці з ремонту бамперів виправляють мінімальні косметичні помилки, що гарантує відмінний і високоякісний результат роботи.

Також варто відзначити, що роботи по ремонту бампера проводяться вручну на новітньому обладнанні та вимагають певних навичок, а також досвіду. Тому надайте цю шкідливу і педантичну справу справжнім професіоналам, а самі відпочиньте в нашій кімнаті відпочинку, або просто займіться своїми справами!

Варто відзначити, що на нашому автосервісі ремонтують бампера різних марок авто (від вітчизняного автопрому до дорогих іномарок), як приватні особи, так і компанії.

Антикорозійна обробка автомобіля

Боротьба з корозією! Кузов автомобіля починає іржавіти з самого моменту виготовлення. У багатьох нових автомобілів в процесі експлуатації від вібрації в місцях де стики або шви, метал покривається жовтим нальотом, це вже і є сигналом початку корозії.

Боротися з нею можна і потрібно. Антикорозійна обробка у виконанні наших фахівців захистить кузов автомобіля від фізико-хімічної і хімічної взаємодії навколишнього середовища.

Биті місця автомобіля який побував в ДТП особливо швидко гниють, так як до всіх перерахованих вище факторів додається ще й так звана втома металу. Протягом чотирьох-п'яти років експлуатації, як правило, це не помітно, Але не варто чекати, коли на задніх арках і порогах почне проявлятися іржа, адже потім поміо обробки авто Антикорр потрібно ще й ремонт і фарбування кузова авто

Антикорозійна обробка автомобіля включає в себе:

Якщо немає необхідності виконувати повну антикорозійну обробку, рекомендуємо скористатися поелементної антикорозійною обробкою, наприклад, виконати обробку тільки днища.

Фарбування дзеркала автомобіля

Фарбування дзеркала авто - одна з затребуваних послуг в СТО Colour Dreams у Вінниці. Дзеркала заднього виду дряпаються навіть при акуратному водінні. Якщо ви любите їздити на високій швидкості, збити покриття можуть машини, які рухаються по зустрічній смузі.
Щоб відновити гарний зовнішній вигляд елемента, достатньо провести пайку, ґрунтовку і пофарбувати елемент. Нанесення фарби на дзеркало мало чим відрізняється від обробки бампера. Особливо ця послуга актуальна, якщо ви зібралися виставити транспорт на продаж. Зіпсована деталь впадає в очі і знижує ціну на машину.

Покрокове відновлення дзеркала авто

Щоб пофарбувати дзеркала в колір кузова транспортного засобу, фахівці автомайстерні «Голосіївський» здійснюють такі маніпуляції.

Особливості Проведення Процедури

Якісна фарбування дзеркала авто передбачає застосування вузькокутової пульверизатора. В СТО Colour Dreams у Вінниці майстри використовують сучасне обладнання. Сушать деталі в спеціально призначених для цього боксах.

Фарбування дзеркала заднього виду, остаточна ціна залежить від майстерності працівника автомайстерні і складності ушкоджень. Водія повинна насторожити невелика вартість ремонту. Також новачки запевняють, що різниця відтінків - нормальна практика. Насправді причина відмінності квітів криється в низькій кваліфікації співробітника.

Щоб повернути елементу первинний зовнішній вигляд, працівники СТО Colour Dreams пропонують:

Чи не хочете псувати враження про себе і свою машину через подряпини на дзеркалі? Зверніться в наш автосервіс, і питання буде вирішене оперативно. Приємно порадує і фарбування корпусу дзеркала помірна ціна.

Фарбування автомобільних дисків

Порошкове фарбування дисків (воно ж полімерне) - хороший і довговічний спосіб освіжити зовнішній вигляд машини і надати їй доглянутого вигляду, оскільки з часом покриття, яке нанесли ще на заводі, тьмяніє, з'являються подряпини, вм'ятини і іржа.

Чому саме цей вид фарбування дає кращий результат?

icon-service01

Професійні інструменти

Використання інструментів, які рівномірно наносять фарбу;

icon-service03

Стійкість

Стійкість до подряпин і вм'ятин, до впливу навколишнього середовища;

icon-service04

Захист

Захист від іржі;

icon-service02

Стійкість

Стійкість первісного кольору протягом тривалого часу;

icon-service05

Захист від солей

Не псується від впливу реагентів і солей в зимовий час;

icon-service06

Захист від сонця

Не вигоряє на сонці.

Типи дисків які фарбуються:

Процес йде в кілька етапів:

У вартість робіт входить:

У вартість робіт не входить:

Повне фарбування авто

Повне фарбування авто в фарбувальній камері . Робимо повну підготовку, використовуємо тільки якісні матеріали, точний підбір кольору, є цех кузовного ремонту. Гарантія на якість робіт. Безкоштовна консультація.

Використовуємо тільки якісні матеріали! Малярі Colour Dreams знають особливості кожного автомобіля і зроблять ваше авто бездоганним. Дотримання технології нанесення фарби і лаку допомагає домогтися блиску, який якісно виділить ваше авто. Довірте фарбування свого автомобіля автосервісу, де є професійне обладнання, Автомаляри Colour Dreams у Вінниці з багаторічним досвідом, можуть виконати весь комплекс робіт з гарантією якості.

Вартість малярних робіт залежить від розміру і форми деталей (різний витрата фарби і лаку).
Також, є відмінність у ціні для автомобілів різних класів:

Фахівці нашого автосервісу знають особливості кожної моделі авто, що допомагає проводити підготовку до фарбування швидше. Відновлення кольору кузова автомобіля це відповідальний процес, тому краще записатися в автосервіс, де є сучасне обладнання і досвідчений персонал.

Локальне фарбування авто

Локальне фарбування автомобіля - це усунення пошкоджень лакофарбового покриття на окремих деталях кузова.

Таке фарбування називається локальним через те, що здійснюється безпосередньо на самій деталі автомобіля, на бампері, капоті, дверях або порозі.

Локальним способом фарбування ми усуваємо відколи лаку, подряпини, вм'ятини і затертості.

Практика показує, що локальне фарбування дуже ефективне і дає можливість відновлення цілісності лакофарбового покриття автомобіля за лічені години без великих витрат.

Отже, локальне фарбування автомобіля дозволяє:

Фарбування перламутром

Ефект перламутру на емалі автомобіля може виглядати особливо шикарно. Звичайно, це буде видно тільки при денному освітленні, причому у сонячну погоду. Однак з «металликом» цей ефект не зрівняється, хоча і дуже схожий. Гра світла вельми різноманітна - тут не тільки незвичайні відблиски, коли здійснено фарбування авто перламутром, ті ж відблиски ще й змінюють колір, в залежності від багатьох факторів. Основний фактор - це сама фарба, але не менш важлива і технологія нанесення.

В цілому перламутрова фарба виробляється по приблизно тими ж технологіями, що і фарба типу «металік». Однак незвичайний блиск додає не найдрібніші частинки металу, а найдрібніші частинки слюди.

Різниця полягає у тому, що слюда напівпрозора. Якщо метал просто відбиває світло, згідно оптичним законам, то слюда вже не тільки його відображає. Вірніше відображає, але і від зовнішньої межі, і від внутрішньої, куди він пройшов через товщу матеріалу. Саме від цього відбувається зміна кольору, все згідно із законами фізики.

Фарбування під прибор

Поява спеціальних приладів, які вимірюють рівень лакофарбового покриття, підвищило вимоги до фарбування автомобіля. Все частіше потенційний покупець оглядає машину що продається з товщиноміром і дуже швидко визначає, чи піддавався автомобіль фарбуванню.


Процес фарбування «під прилад» - це фарбування окремих деталей. Якщо деталь нова, наші майстри замірять середню товщину ЛКП і підженуть під неї параметри нового покриття.

Товщина фарби на кузові залежить від класу і марки автомобіля (в середньому становить 80 - 150 мкм). Наприклад, у машин корейського і китайського виробництва товщина ЛКП становить 80-100 мікрон. Товщина лакофарбового покриття у тойоти варіюється від 90 до 140 мкм (90-100 у молодших класів, і 120-130 у камрі). Товщина фарби у мерседеса варіюється від 120 до 150 мкм. У разі деталей б / у процес ускладнюється, оскільки доводиться знімати старе лакофарбове покриття.

Фарбування «під прилад» у Вінниці в автосервісі Colour Dreams - це дотримання термінів і стандартів, використання професійного обладнання, проведення термінового ремонту і досвідчені фахівці, що працюють в даній сфері більше 5 років.

Точкове фарбування

Нерідко трапляється легке ушкодження одного або декількох кузовних елементів машини. При цьому немає необхідності фарбувати всю деталь. В такому випадку точкове фарбування автомобіля є найкращим, адже воно істотно заощаджує витратні матеріали і час. Точкове фарбування дозволяє усунути такі пошкодження, як:

Фарбування у камері

Хочете відновити колір авто? Компанія Colour Dreams пропонує послугу фарбування машини в камері. Фарбування і сушка в боксі гарантують результат не гірше, ніж заводська покраска.

СТО Colour Dreams пропонує надійне і швидке фарбування кузовних елементів, бампера і капота. Майстри салону техобслуговування виконають роботу вчасно - термінове фарбування може бути зроблено протягом доби.

Після огляду і діагностики покриття, майстер дає рекомендації і позначає тривалість виконання всіх робіт.

Прокладання герметика заводським швом

Рідкі прокладки або по-іншому так звані герметики для авто з'явилися на ринках відносно недавно. Але за цей період встигли продемонструвати свою практичність і необхідність в різних ситуаціях. Найважливішою функцією, виконуваною цими засобами, безсумнівно, є замінюваність прокладок двигуна або іншої деталі, усунення протікань, проколів або лагодження деталей шляхом склеювання. Кузовні герметики застосовуються для закладення швів, забезпечення непроникності, склеювання.

Особливості застосування:

Встигніть записатися

    Scroll Up